TERVENDAVAD HOOLITSUSED

Soolakamber

Meie soolakamber on tõesti ainulaadne. Puhtast Okoume- puidust soolatuba, haloteraapiaks ja raviks, viibides looduslike soolagrottide mikrokliimas. Täiskasvanutele ja lastele mõeldud tervisliku roosa Himaalaja soolakabiin täiusliku funktsionaalsusega

 
LAHTIOLEKUAJAD

Pühapäev  – Neljapäev

9:00 – 20:00

Reede, Laupäev

9:00 – 21:00

 

+372 35 67 118

HINNAKIRI

Palume valitud hoolitsusi ettebroneerida
enne saabumist telefoni või e-posti teel

Soolakamber

Puhtast Okoume- puidust soolatuba, haloteraapiaks ja raviks, viibides looduslike soolagrottide mikrokliimas. Seinad on vooderdatud roosa Himaalaja soola tellistega ja lahtine Himaalaja sool on põrandal. Ruum on valmistatud keskkonnasõbralikust Okoume- puidust, mille eelisteks on vastupidavus ja niiskuskindlus. Himaalaja soola, mis on küllastunud tohutu hulga kasulike mikroelementidega, peetakse maailma puhtaimaks. Soolakambri mikrokliima säilitab stabiilse õhuniiskuse, mis on 40/60%. See tähendab, et ruumis taastatati looduslikud tingimused, mis teeb protseduuril viibimise meeldivaks ja ei tekita ebamugavust.

Soolatoas viibimine aitab kaasa ülemistele hingamisteedele, bronhide haiguste, nahahaiguste, stressi, depressiooni ning kroonilise väsimussündroomi ennetamisele. Soolatoa külastus tagab klientidele suurepärase une.

Ühekordne külastus 1 inimene  30 min   10 €

3 korra külastuse kuur   25 €

6 korra külastuse kuur   40 €

Täiskasvanu + 1 laps 12 €

Täiskasvanu + 2 last  15 €

Täiskasvanu + 3 last  17 €

2 täiskasvanut + 1 laps 18 €

2 täiskasvanut + 2 last  22 €

Laps 0-5 av tasuta

Soolakambri grupikülastus (maksimaalne inimeste arv 12 s.h. lapsed)  30 min  60 €

Soolakambri privaatne perekülastus   30 min  25 €

Unustamatud elamused

Noorus SPA Hotel

BRONEERIMINE