+3723567100Googlemaps

Müügi- ja turundusosakond

Igor Shustrov

Müügi- ja turundusosakonna juht
Head of Sales Department
Tel. +372 3567 114
Mob. +372 5886 1123
shustrov@noorushotels.com

Ilja Koreshkov

Info ja broneerimine
Tel. +372 3567 100
koreshkov@noorushotels.com

Maksim Dudin

Üritused ja konverentsid
Tel. +372 3567 113
Mob +372 503 8617
dudin@noorushotels.com

Three Apples Spa (wellness ja SPAA)

Darja Prokofjeva

Wellness- ja veekeskuse juht
SPA & Wellness Manager
Tel. +372 574 10 454
prokofieva@noorushotels.com

Restoranid ja köök

Kirill Ivanov

Toitlustusjuht
Food and Beverage Manager
Tel. +372 3567 119
Mob. +372 5304 7726
ivanov.k@noorushotels.com

Argo Kirs

Peakokk
Head chef
Tel. +372 3567 103
Mob. +372 5343 8059
argo.kirs@noorushotels.com

Lobby baar & Noorus Pub
+372 3567 129

Romantic Garden restaurant
+372 3567 116

Majutus, vastuvõtt ja haldus

Karina Mjatlina

Vastuvõtujuht
Reception Manager
Tel. +372 3567 110
mjatlina@noorushotels.com

Marina Zueva

Majutusjuht
Housekeeping Manager
Tel. +372 3567 108
Mob. +372 5919 8319
zujeva@noorushotels.com

Raamatupidamine ja administratsioon

Lea Georgitsa

Personalijuht
HR-Manager
Tel. +372 3567 102
personal@noorushotels.com

Julia Martynova

Vanemraamatupidaja-ökonomist
Senior Accountant Economist
Tel. +372 3567 108
martynova@noorushotels.com

Raamatupidamine
Accounting

Tel. +372 3567 106
raamatupidamine@noorusspahotel.com

Info ja broneerimine 24h
+ 372 35 67 100
sales@noorusspahotel.com

Wellness keskus
+372 35 67 118
wellness@noorusspahotel.com

Veekeskus
+372 35 67 117
watercenter@noorusspahotel.com