Meeskond

Reception 24h
+ 372 35 67 111
sales@noorusspahotel.com
info@noorusspahotel.com

Wellness-keskus
+372 35 67 118
wellness@noorusspahotel.com

Veekeskus
+372 35 67 117
watercenter@noorusspahotel.com

Müügi- ja turundusosakond

Igor Shustrov

Müügiosakonna juht
Head of Sales Department
Tel. +372 3567 114
Mob. +372 5886 1123
shustrov@noorusspahotel.com

Jelizaveta Novikova

Müügijuht
Sales Manager
Tel. +372 3567 115
Mob. +372 5042 794
novikova@noorusspahotel.com

Olesja Nazarova

Müügijuht
Sales Manager
Tel. +372 3567 113
Mob. +372 5556 7718
nazarova@noorusspahotel.com

Rein Allikas

Müügijuht (Ärikliendid)
Sales Manager (Corporate)
Tel. +372 5233 338
r.allikas@noorusspahotel.com

Darja Bojarova

PR ja turundus
PR & marketing
Tel. +372 3567 109
Mob. +372 5919 9801
bojarova@noorusspahotel.com

Three Apples Spa (wellness ja SPAA) 

Olga Tsupsman

Wellness- ja veekeskuse juht
SPA & Water center Manager
Tel. +372 3567 104
Mob. +372 5386 7777
tsupsman@noorusspahotel.com

Tatjana Kapustina

Wellness-keskuse teenindusjuht
Wellness center supervisor
Tel. +372 3567 104
Mob. +372 5302 0157
kapustina@noorusspahotel.com

Pavel Borovkov

SPAA-keskuse teenindusjuht
SPA center supervisor
Tel. +372 3567 104
Mob. +372 5342 4817
borovkov@noorusspahotel.com

Majutus, vastuvõtt ja haldus

Nikolai Belejevski

Vastuvõtujuht
Reception Manager
Tel. +372 3567 110
Mob. +372 5361 5958
beleevskiy@noorusspahotel.com

Sergei Loginov

Peainsener
Head Engineer
Tel.+372 3567 107
Mob. +372 5099 313
loginov@noorusspahotel.com

Tatjana Toman

Majutusjuht
Housekeeping Manager
Tel. +372 3567 108
Mob. +372 5919 8319
toman@noorusspahotel.com

Restoranid ja köök

Ilja Tširkunov

Toitlustusjuht
Food and Beverage Manager
Tel. +372 3567 119
Mob. +372 5304 7726
tsirkunov@noorusspahotel.com

Jevgeni Jermoškin

Peakokk
Head chef
Tel. +372 3567 103
jermoskin@noorusspahotel.com

Lobby baar & Noorus Pub
+372 3567 129

Romantic Garden restaurant
+372 3567 116

Raamatupidamine ja administratsioon

Julia Porfejevets

Sekretär-asjaajaja
Executive Secretary
Tel. +372 3567 102
secretary@noorusspahotel.com

Julia Bargan

Pearaamatupidaja
Сhief accountant
Tel. +372 3567 106
bargan@noorusspahotel.com