Müügi- ja turundusosakond

Igor Shustrov

Müügiosakonna juht
Head of Sales Department
Tel. +372 3567 114
Mob. +372 5886 1123
shustrov@noorushotels.com

Olesja Nazarova

Müügijuht
Sales Manager
Tel. +372 3567 113
Mob. +372 5556 7718
nazarova@noorushotels.com

Darja Bojarova

PR ja turundus
PR & marketing
Tel. +372 3567 109
Mob. +372 5919 9801
bojarova@noorushotels.com

Three Apples Spa (wellness ja SPAA)

Wellness- ja veekeskuse juht
SPA & Water center Manager
Tel.
@noorushotels.com

Restoranid ja köök

Ilja Tširkunov

Toitlustusjuht
Food and Beverage Manager
Tel. +372 3567 119
Mob. +372 5304 7726
tsirkunov@noorushotels.com

Nikolai Tsvetkov

Peakokk
Head chef
Tel. +372 3567 103
Mob. +372 5343 8059
tsvetkov@noorushotels.com

Lobby baar & Noorus Pub
+372 3567 129

Romantic Garden restaurant
+372 3567 116

Majutus, vastuvõtt ja haldus

Karina Mjatlina

Vastuvõtujuht
Reception Manager
Tel. +372 3567 110
Mob. +372 5361 5958
mjatlina@noorushotels.com

Marina Zueva

Majutusjuht
Housekeeping Manager
Tel. +372 3567 108
Mob. +372 5919 8319
zujeva@noorushotels.com

Raamatupidamine ja administratsioon

Julia Porfejevets

Personalijuht
HR-Manager
Tel. +372 3567 102
personal@noorushotels.com

Julia Bargan

Vanemraamatupidaja-ökonomist
Senior Accountant Economist
Tel. +372 3567 108
bargan@noorushotels.com

Raamatupidamine
Accounting

Tel. +372 3567 106
raamatupidamine@noorusspahotel.com

Info ja broneerimine 24h
+ 372 35 67 100
sales@noorusspahotel.com
info@noorusspahotel.com

Wellness-keskus
+372 35 67 118
wellness@noorusspahotel.com

Veekeskus
+372 35 67 117
watercenter@noorusspahotel.com

Secured By miniOrange