+3723567100Googlemaps

VIP-oaas

VIP-oaas on privaatne tsoon puhkealaga, kus on neli erinevat sauna, bassein lõõgastavate veemassaaži allikatega, jaapani vann, baar ja terrass vaatega merele. VIP-oaasi külastaad saavad nautida värkeid puuvilju ja jooke.

Vip-oaasi pääsevad külastajad alates 18. eluaastast. 

VIP-OAAS

IGA PÄEV

Info ja ettetelimine: +372 35 67 117

Hinnakiri


Ettetellimine on kohustuslik, vähemalt 10 inimest grupis
Täiskasvanu 3 t25€

Hinna sees on hommikumantli kasutus, rätikud ning aromaatne kehakoorimine. Lisaks pakutakse teed ja snäke.

VIP oaasi eripakkumine

Kehanahka puhastav ja kooriv hooldus traditsioonilise musta seebiga, 20 min 20 €

Cinq Mondes
Atlas-e rituaal, mis on päritud idamaise Hammami traditsioonidest. Põhja-Aafrika Beldi musta seebi iidne retsept koorib sügavalt nahka ning taastab nahapinna siidisuse koos rituaaliga kaasas käiva erilise kooriva kindaga “Kassa Mitt”.See hooldus sobib kombineeritult ainult pärast Hammami sauna.

Puhastav ja toksiine väljutav Rhassoul saviga kehamähis, 30 min 25 €

Cinq Mondes
Põhja – Aafrika rituaal Rhassoul saviga. Põhja – Aafrikast pärit iidne ilurituaal Rhassoul saviga on hooldus mis puhastab sügavalt nahka ja väljutab toksiine. See looduslik Araabia savi toniseerib keha nahka, annab siidise sileduse ja eemaldab toksiinid. Tunneta selle hoolduse maagilist mõju koos Hammam rituaaliga! See rituaal on sobilik ainult pärast Hammam-i puhastavat ja koorivat hooldust koos traditsioonilise musta seebiga..

Lõõgastav üldkeha massaažirituaal, 30 min 25 €

Lõõgastav spa-massaaž
Lõõgastav Spa-Massaaž on tõeline antistresshooldus. Selle põhiliseks eesmärgiks on üldine keha lõdvestamine, väsimuse ja stressi maandamine. Seda saavutatakse lihaste lõdvestamise teel, mis soodustab peaaju koorde saabuvate impulsside vähenemist. See vähendab selle koormust ja soodustab närvipingete maandamist.

Kaunis selg (seljamassaaž), 20 min 20 €

Seljamassaaž
Seljamassaaž on parim viis vabaneda pingetest ja valust kaelas, õlgades ja seljas, vabaneda lihaspingest. Seda massaaži teostatakse mõjutades kaelapiirkonna lihaseid ravipalsamiga, parandades vereringet ja vabastades üldisest väsimusest seljas. Tunnetage tugevat energia ja reipuse laengut!

Bambuse painduvus (reie tagaosa ja selja bambusmassaaž), 20 min 25 €

Bambusemassaaž
Bambusemassaaži tehakse spetsiaalsete pulkadega. Bambusepulki kasutatakse eri läbimõõdu ja pikkusega, et nad paremini puutuksid erinevate kehaosadega kokku ja avaldaksid vajalikku survet, stimuleerides refleksoloogilisi punkte. Bambusepulkadega massaaž on väga kasulik võitluses tselluliidi ja vereringe häiretega. Peale selle, bambusemassaaž on imetore vahend stressi, väsimuse ja erinevate tervisehäirete vastu.

Siiditee (jalatalla massaaž), 20 min 20 €

Tai jalatallamassaaž

Tai massaaž on väga kasulik ja meeldiv protseduur. Iga inimene kõnnib oma elu jooksul tuhandeid kilomeetreid, mis vahel annab ka tunda. Seepärast on lõõgastav massaaž eriti hea päeva lõpus. Jalatallal asuvad reflektoorsed punktid, millest igaüks on seotud teatud organi ja selle talitlusega. Piirkondade stimuleerimiseks kasutatakse teatud manuaalseid võtteid, mis tagavad mõju igale organile eraldi ja organismile tervikuna.