+3723567100Googlemaps

LASKETIIR NARVAS

LASKMISPAKETID
TREENING INSTRUKTORIGA
TREENING OMA RELVADEGA

Info ja broneerimine: +372 53 538 297

OOTAME TEID
E – R
12.00 – 20.00
L – P
ETTETELLIMISEL

NARVA, tn 26. juuli, 4

Kohtla Kaevandusmuuseum

Endisesse Kohtla kaevandusse on rajatud maa-alune muuseum. Giidiga ekskursioonil saad näha, kuidas toimub põlevkivi kaevandamine ja milliseid masinaid ning tehnikat selleks kasutati. Sõita saad maa-aluse rongiga ja proovida puurimist, kasutades selleks ehtsat puuri. Maapealne tutvustus ja maa-alune külastus kestab 1,5 tundi ja muuseumi poolt antakse selga jakk ja pähe kiiver ning kaevurilamp.

Astri Keskus

ASTRI Keskus on esimene, suurim ja kõige tänapäevsem kaubandus- ja meelelahutuskeskus Euroopa ja Venemaa piiril! Oma külastajaid ootavad uued moodsad kauplused ja teenused, sellised nagu H & М, Lindex, Seppälä, New Yorker, House, Cropp, Mohito, Koduekstra, Tommy Hilfiger, MONTON, Takko, EXPRESSIONS ja teised, Ida-Virumaa suurim olmetehnika kauplus Euronics XXL, kvaliteetne raamatukauplus Rahva Raamat, kus saab raamatuid lugeda, istudes õdusas kohvikus Nobel (85% kirjandusest on vene keeles), on olemas panga esindus ning palju muud huvitavat ja kasulikku ootab meie kliente!

Kiviõli Seikluspark

Kiviõli Seikluskeskus asub 90m kõrguse tehismäe jalamil, kus 2013 aastal
avati maailmatasemel suusa-, moto- ja seiklusspordikeskus. Juunis 2018
avatakse seal ainulaadne 15 uue spordi- ja vabaajategevusega kogupere
elamuspark, mis pakub põnevaid elamusi igas vanuses külalistele. Soovitame
külastada!.

Kalapüük ja grillimine

Tuuri ja forelli püüdmine
Meelelahutus ja puhkus kogu perele (J. Narova)
Bankettide, korporatiivsete, ja lastepidude organisatsioon

Tel. 5808 2027

"LAAGNA" RATSASÕIDU KOOL

horse-2196654_640

Ratsasõidu koolitus toimub klientidele igas vanuses ja ettevalmistustasemega. Koolitus toimub laupäeviti ja pühapäeviti.
Koolitus sisaldab kaheksa 2-tunnilist õppetundi:
– Esimene tund sisaldab hobusega suhtlemist, tema puhastamist ja ratsastamist.
– Teine tund – ratsutamine.
Nende jaoks, kes tunnevad end sadulas kindlalt – ratsutamine merekaldal ja männimetsas.
Ree- ja saanisõidud neile, kes ei oska ratsutada, kuid ei soovi seltskonnast maha jääda.
Kogenud instruktorid saadavad Teid kogu tee!

APOLLO KINO ASTRI

Apollo Kinos Astri on kokku 383 ülimugavat istekohta.Uue kino kolm saali on saanud kõik uhiuued ekraanid, värske saaliakustika ja moodsad kinotoolid. Esimesse saali paigaldatud Barco 4K digitaalprojektori näol on tegu maailma kinotehnika viimase sõnaga, mis võimaldab näidata filme 4k resolutsioonis koos enneolematute värvide ja pilditeravusega. Dolby Atmos 3D helisüsteem loob kinosaalis ainulaadse ruumilise heli ning võimalus kasutada elektrilisi ülimugavaid staaritoole viib kinokülastuse kokkuvõttes täiesti uuele tasemele. Kinokeskuse teises ja kolmandas saalis on kasutusel tipptasemel Dolby 7.1 Surround helisüsteem ning võimalus kasutada ka mugavaid paaristoole.

PURJEJAHT DIANA

Merereisid purjejahil Soome lahel. Kas puhkad suvel Narva-Jõesuus? Kutsume Sind põnevale reisile meie purjejahiga! Hea tuju ja unustamatud muljed on garanteeritud. Võimalus pulmadeks valmistuda ning mõnusalt aega veeta ei ole mitte ainult peigmehel ja pruudil. Naiste- ja poissmeesteõhtu purjejahil on omapärane viis vallaspõlvega hüvasti jätta. Fotosessioon purjejahil jäädvustab unustamatud muljed reisist või romaantilisest kohtumisest.

Valaste juga

Ontika pankrannikul asuv Valaste juga on oma üle 30-meetrise veeseinaga Eesti kõrgeim. Praegu on juga vaadeldav nö joa kõrvalt, kust siiski avaneb piisavalt hea vaade maakera 400 000 miljoni aasta jooksul tekkinud kihtidele. Vaatemängulisem on juga kevaditi ja suurvee ajal. Eriti maalilised vaated avanevad Valastes talvel, kui puhuvad merelt põhjatuuled, mis tekitavad koos veepritsmetega pankrannikul asuvatele puudele jääskulptuure. Loodusvaadete nautimise järel saab joa vahetus läheduses asuvas kohvikus süüa ja puhata.

Rannapungerja tuletorn

Rannapungerja tuletorn on ehitatud 1937. aastal. Tuletorni jalamile rajatud ja puitlaudisega kaetud vaateplatvormilt avaneb kaunis vaade Peipsi järvele ning rannamaastikule.

Tuletorni lähedal korraldatakse juba traditsiooniks saanud igasuvist Tuletorni kontserti, mis kahepäevane muusikasündmus suvel vabas õhus hea seltskonna ja kauni muusikaga.

Iisaku Kihelkonna Muuseum

Iisaku Muuseumi ekspositsioonis näed Jõuga kääbastest ühelt 13. sajandi lõpul või 14. sajandi algul maetud vadjalanna käevõrult leitud tükikest varrastel kootud kindast, mis on vanim Euroopast leitud varrastel tehtud kudum. Endises ministeeriumikooli hoones saab ülevaate elust maal, vanadest talutöödest, meistrite tegevusest, kohaliku tuletõrje ajaloost ja Alutaguse looduse eripärast. Teisel korrusel olev õpetaja korter annab ülevaate ametniku elamisest 20. sajandi alguses ning eriline on Iisakumaa poluvernikuid tutvustav ekspositsioon.

Narva Muuseumi Kunstigalerii

Galerii asub XVIII sajandi laskemoonalao endises hoones. 1990-ndate aastate alguses asutatud galerii on Ida-Virumaa kunstikeskuseks. Siin säilitatakse abielupaari Lavretsovide poolt Narva linna muuseumile üle antud vene kunstiteoste kogu, mida XX sajandi alguses peeti Baltimaade provintsimuuseumikogude hulgas parimaks. Püsiekspositsiooni eksponeerimise kõrval korraldatakse galeriis ka kaasaegsete Eesti ja Lääne-Euroopa kunstnike näitusi. Püsinäitusel on väljas ka sõja käest päästetud Narva kirikute keskaegsed puuskulptuurid, samuti Lavretsovide portselanikogu.

Narva Linnuse Põhjaõu

Põhjaõu on meie katse taasluua 17. sajandit. Vaimusilmas näeme siin ehedat ja elavat varauusaegset linnakvartalit majade, inimeste ja nende igapäevase eluga. Et Põhjaõue külaline satuks hetkega ajas tagasi 300-400 aastat. Praegu tegutsevad Põhjaõues neli ajaloolist käsitöökoda ja apteek, oma teenuseid pakub rahavahetaja. Lisaks külastavad suve jooksul meie õue rändkäsitöölised, kes näitavad ja õpetavad oma oskusi kõigile, kel tahtmist. Nagu tollal, määrab ka Põhjaõue elanike elurütmi rahva- ja kirikukalender, selle tähtpäevad ja pühad, nendega seotud uskumused ja kombestik.

Narva Aleksandri kirik

Kirik ehitati 1881-1884 Kreenholmi Manufaktuuri luterlastest töölistele ja selle projekteeris Peterburi arhitekt Otto Pius von Hippius. 1944.a. hävines kellatorn koos seal asunud Walckeri oreliga. Tänaseks on kiriku kellatorn taastatud ja taastamisjärge ootab Eesti suurim kuusnurkne kirikusaal. Aleksandri kirik on vaadeldav nii väljastpoolt kui ka seestpoolt. Esmaspäev ja teisipäev on võimalik ekskursioonidele kirikut avada tellimuse peale.

Narva Muuseum

Narva-muuseum

Rohkem kui 700 aasta vanune Narva Hermanni linnus on ajaloo jooksul kuulunud taanlastele, sakslastele, rootslastele, venelastele ja lõpuks ka eestlastele. Linnus omandas tänaseni säilinud ilme Liivi ordu valitsemise ajal 14.-16. sajandil. Teises maailmasõjas tugevasti kannatada saanud linnus taastati põhiosas 1970.-80. aastatel, taastamistööd ei ole lõppenud.

VICTORIA BASTION

Bastioni sisse on ehitatud kahekorruselised kasematid, mille kõrgus on 2−3 meetrit ja laius 2 meetrit. Kahekorruselised kasematid suurendasid bastioni lahinguvõimsust: bastionide peal asuvatele kahuritele lisaks oli vaenlast võimalik tulistada bastioni siseruumides asuvatest kahuritest ja musketitest.