Kukruse Polaarmõis

Kukruse mõis räägib läbi ühe suguvõsa kaks lugu. Üks neist räägib, kuidas pealtnäha igavat asja saab teha sellise kirega, et sellest sünnib ajalugu. Teine seda, kuidas kirg ajalukku pääseda võib viia hukatuseni.See on baltisaksa ja polaaravastuste lugu.

Kohtla Kaevandusmuuseum

Endisesse Kohtla kaevandusse on rajatud maa-alune muuseum. Giidiga ekskursioonil saad näha, kuidas toimub põlevkivi kaevandamine ja milliseid masinaid ning tehnikat selleks kasutati. Sõita saad maa-aluse rongiga ja proovida puurimist, kasutades selleks ehtsat puuri. Maapealne tutvustus ja maa-alune külastus kestab 1,5 tundi ja muuseumi poolt antakse selga jakk ja pähe kiiver ning kaevurilamp.

Astri Keskus

ASTRI Keskus on esimene, suurim ja kõige tänapäevsem kaubandus- ja meelelahutuskeskus Euroopa ja Venemaa piiril! Oma külastajaid ootavad uued moodsad kauplused ja teenused, sellised nagu H & М, Lindex, Seppälä, New Yorker, House, Cropp, Mohito, Koduekstra, Tommy Hilfiger, MONTON, Takko, EXPRESSIONS ja teised, Ida-Virumaa suurim olmetehnika kauplus Euronics XXL, kvaliteetne raamatukauplus Rahva Raamat, kus saab raamatuid lugeda, istudes õdusas kohvikus Nobel (85% kirjandusest on vene keeles), on olemas panga esindus ning palju muud huvitavat ja kasulikku ootab meie kliente!

Kiviõli Seikluspark

Kiviõli Seikluskeskus asub 80 ha suurusel alal ja keskuse südameks on  6,2 miljonit tonni kaaluv tehismägi, mille koostiseks on põlevkivituhk ja poolkoks. Kujundasime sellest 12 aastaga maailmatasemel tervise-, suusa-, moto-, ratta- ja seiklussporditegevusi ning rahvusvahelisi suurvõistlusi pakkuva paiga.

Narva Muuseum

Narva-muuseum

Rohkem kui 700 aasta vanune Narva Hermanni linnus on ajaloo jooksul kuulunud taanlastele, sakslastele, rootslastele, venelastele ja lõpuks ka eestlastele. Linnus omandas tänaseni säilinud ilme Liivi ordu valitsemise ajal 14.-16. sajandil. Teises maailmasõjas tugevasti kannatada saanud linnus taastati põhiosas 1970.-80. aastatel, taastamistööd ei ole lõppenud.

"LAAGNA" RATSASÕIDU KOOL

horse-2196654_640

Ratsasõidu koolitus toimub klientidele igas vanuses ja ettevalmistustasemega. Koolitus toimub laupäeviti ja pühapäeviti.
Koolitus sisaldab kaheksa 2-tunnilist õppetundi:
– Esimene tund sisaldab hobusega suhtlemist, tema puhastamist ja ratsastamist.
– Teine tund – ratsutamine.
Nende jaoks, kes tunnevad end sadulas kindlalt – ratsutamine merekaldal ja männimetsas.
Ree- ja saanisõidud neile, kes ei oska ratsutada, kuid ei soovi seltskonnast maha jääda.
Kogenud instruktorid saadavad Teid kogu tee!