+3723567100Googlemaps

Three Apples Spa pakub unikaalseid massaaže, mida Te mujalt ei leia. Three Apples Spa – tervis, ilu ja noorus – saavutatakse aroomiõlide ja ravimtaimede raviomaduste mõjul kasutades pikaaegsete traditsioonidega massaaživõtteid.

SPA harmoonia, 50 min, 40 €

Lõõgastav spa-massaaž
Lõõgastav Spa-Massaaž on tõeline antistresshooldus. Selle põhiliseks eesmärgiks on üldine keha lõdvestamine, väsimuse ja stressi maandamine. Seda saavutatakse lihaste lõdvestamise teel, mis soodustab peaaju koorde saabuvate impulsside vähenemist. See vähendab selle koormust ja soodustab närvipingete maandamist.

Elu allikas, 45 min, 40 €

Klassikaline rootsi massaaž
Kerge ja meeldiv moodus maandada pingeid ja korrastada keha – see on üldine klassikaline massaaž. Selline massaaž rahustab, stimuleerib närvisüsteemi, aitab vabaneda soolade ladestustest ja parandab lihaste ja sidemete tööd. Klassikaline massaaž on ettenähtud kõigile, kes harrastavad aktiivset eluviisi.

Kivi looduslik jõud, 60 min, 50 €

Massaaž laavakividega
Laavakivide kasutamine massaažis varjab endas kolossaalseid võimalusi Teie tervise taastamiseks. Harmooniline kooslus unikaalsete massaaži tehnikate, looduslike eeterlike õlide ja tuliste kividega, mis asetsevad keha energeetilistes keskustes soodustab lihaste sügavat lõdvestumist. Suurendab ainevahetusprotsesside intensiivsust, stimuleerib positiivse energia juurdevoolu.

Soojuse energia, 30 min, 30 €

Massaaž küünlaga
See metoodika on ääretult meeldiv ja väga kasulik nahale. Küünal loob erilise SPA-atmosfääri, vabastab väsimusest, parandab töövõimet (nii füüsilist, kui ajulist), teeb Teie naha pehmeks ja siidiseks. Soe sulatatud vaha soojendab ideaalselt, lõdvestades lihaseid ja niisutades nahka. Massaažiküünal – on täiesti looduslik toode mesilasvaha põhjal kookosõli lisanditega.

Aroomide maagia, 50 min, 45 €

Aroomimassaaž
Aroomimassaaži unikaalsus seisneb kahe iidseima ravimeetodi ühendamises: puudutuste ravitoime jõud ja aroomiteraapia. Pehme manuaalteraapia kooslus looduslike eeterlike õlide kasutamisega vabastab Teid stressist, peavalust, unetusest ja üldisest väsimusest. Saate valida endale sobiv aroom.

Keha tasakaal, 60 min, 48 €

Lümfimassaaž
Massaaž on spetsiaalselt loodud taastamaks loomulikku lümfisüsteemi toimimist. Massaaži unikaalsus seisneb erilistes rütmilistes ja lõdvestavates liigutustes looduslike õlide kasutamisega, mis soodustab lõdvestumist, naha tekstuuri parandamist ja toksiinide väljaviimist. Tundke jõu ja energia juurdevoolu!

Kaunis selg, 30 min, 30 €

Seljamassaaž
Seljamassaaž on parim viis vabaneda pingetest ja valust kaelas, õlgades ja seljas, vabaneda lihaspingest. Seda massaaži teostatakse mõjutades kaelapiirkonna lihaseid ravipalsamiga, parandades vereringet ja vabastades üldisest väsimusest seljas. Tunnetage tugevat energia ja reipuse laengu.

Mee spa-massaaž, 30 min, 35 €

Lõõgastav meemassaaž
Meemassaaži tervendava ravi mõju on ülimalt mitmekülgne. Tänu spetsiifilisele massaažitehnikale imendub mesi väga kiiresti nahka, kõik mee bioaktiivsed komponendid sattuvad verre ja asuvad ainevahetusse. Meemassaaž puhastab intensiivselt nahka, kuna massaaži mõjutehnikasse on lisatud aktiivse pilingu element. Massaaž suurendab verevoolu ja naha hingamist.

Elegantne figuur, 45 min, 42 €

Tsellulidivastane massaaž
See massaaž kujutab endast efektiivset vahendit figuuri modelleerimiseks ja tselluliidist vabanemiseks keha „probleemsematest“ piirkondadest – puusad, tuharad ja kõhu piirkond. Selle abil saate vähendada ebaesteetilisi tselluliidi konarlikkust, liigset vedelikku ja rasva ladestumisi kirurgilisi ja aparaatseid metoodikaid kasutamata tundes seejuures naudingut! Te saavutate parema tulemuse ühendades massaaži keha mähkimisega.

Mesimagus paarike, 50 min, 60 €

Lõõgastav massaaž kahele
Luksuslik massaaži protseduur, mille vältel Te võite lõdvestuda ja nautida aega Teile kalli inimese seltsis. Protseduur algab lõdvestava vanniga (20 min), seejärel lõdvestav massaaž niisutava kehapiimaga.

Ootame Teid:
Pühapäev – Neljapäev 9:00 – 20:00
Reede – Laupäev 9:00 – 21:00

Info ja broneerimine:
+372 35 67 118
wellness@noorusspahotel.com

Palume valitud hoolitsused broneerida
enne saabumist telefonil või e-kirja teel.