+3723567100Googlemaps

SPA-massaažid

Three Apples Spa pakub unikaalseid massaaže, mida Te mujalt ei leia. Three Apples Spa – tervis, ilu ja noorus – saavutatakse aroomiõlide ja ravimtaimede raviomaduste mõjul kasutades pikaaegsete traditsioonidega massaaživõtteid.

Ootame Teid:
Pühapäev – Neljapäev 9:00 – 20:00
Reede – Laupäev 9:00 – 21:00

Info ja broneerimine:
+372 35 67 118
wellness@noorusspahotel.com

Palume valitud hoolitsused broneerida
enne saabumist telefonil või e-kirja teel.

“SPA harmoonia”Lõõgastav spa-massaaž

Lõõgastav Spa-Massaaž on tõeline antistresshooldus. Selle põhiliseks eesmärgiks on üldine keha lõdvestamine, väsimuse ja stressi maandamine. Seda saavutatakse lihaste lõdvestamise teel, mis soodustab peaaju koorde saabuvate impulsside vähenemist. See vähendab selle koormust ja soodustab närvipingete maandamist.


Hoolitsuse kestvus

50 min
Hoolitsuse hind 40 €

“Elu allikas” Klassikaline rootsi massaaž

Kerge ja meeldiv moodus maandada pingeid ja korrastada keha – see on üldine klassikaline massaaž. Selline massaaž rahustab, stimuleerib närvisüsteemi, aitab vabaneda soolade ladestustest ja parandab lihaste ja sidemete tööd. Klassikaline massaaž on ettenähtud kõigile, kes harrastavad aktiivset eluviisi.


Hoolitsuse kestvus

45 min
Hoolitsuse hind 40 €

“Kivi looduslik jõud”Massaaž laavakividega

Laavakivide kasutamine massaažis varjab endas kolossaalseid võimalusi Teie tervise taastamiseks. Harmooniline kooslus unikaalsete massaaži tehnikate, looduslike eeterlike õlide ja tuliste kividega, mis asetsevad keha energeetilistes keskustes soodustab lihaste sügavat lõdvestumist. Suurendab ainevahetusprotsesside intensiivsust, stimuleerib positiivse energia juurdevoolu.


Hoolitsuse kestvus

60 min
Hoolitsuse hind 45 €

“Soojuse energia”Massaaž küünlaga

See metoodika on ääretult meeldiv ja väga kasulik nahale. Küünal loob erilise SPA-atmosfääri, vabastab väsimusest, parandab töövõimet (nii füüsilist, kui ajulist), teeb Teie naha pehmeks ja siidiseks. Soe sulatatud vaha soojendab ideaalselt, lõdvestades lihaseid ja niisutades nahka. Massaažiküünal – on täiesti looduslik toode mesilasvaha põhjal kookosõli lisanditega.


Hoolitsuse kestvus

30 min
Hoolitsuse hind 30 €

“Aroomide maagia”Aroomimassaaž

Aroomimassaaži unikaalsus seisneb kahe iidseima ravimeetodi ühendamises: puudutuste ravitoime jõud ja aroomiteraapia.  Pehme manuaalteraapia kooslus looduslike eeterlike õlide kasutamisega vabastab Teid stressist, peavalust, unetusest ja üldisest väsimusest. Saate valida endale sobiv aroom.


Hoolitsuse kestvus

50 min
Hoolitsuse hind 45 €

“Keha tasakaal”Lümfimassaaž

Massaaž on spetsiaalselt loodud taastamaks loomulikku lümfisüsteemi toimimist. Massaaži unikaalsus seisneb erilistes rütmilistes ja lõdvestavates liigutustes looduslike õlide kasutamisega, mis soodustab lõdvestumist, naha tekstuuri parandamist ja toksiinide väljaviimist. Tundke jõu ja energia juurdevoolu!


Hoolitsuse kestvus

60 min
Hoolitsuse hind 48 €

“Kaunis selg”Seljamassaaž

Seljamassaaž on parim viis vabaneda pingetest ja valust kaelas, õlgades ja seljas, vabaneda lihaspingest. Seda massaaži teostatakse mõjutades kaelapiirkonna lihaseid ravipalsamiga, parandades vereringet ja vabastades üldisest väsimusest seljas. Tunnetage tugevat energia ja reipuse laengut!


Hoolitsuse kestvus

30 min
Hoolitsuse hind 28 €

“Mee spa-massaaž”Lõõgastav meemassaaž

Meemassaaži tervendava ravi mõju on ülimalt mitmekülgne. Tänu spetsiifilisele massaažitehnikale imendub mesi väga kiiresti nahka, kõik mee bioaktiivsed komponendid sattuvad verre ja asuvad ainevahetusse. Meemassaaž puhastab intensiivselt nahka, kuna massaaži mõjutehnikasse on lisatud aktiivse pilingu element. Massaaž suurendab verevoolu ja naha hingamist.


Hoolitsuse kestvus

30 min
Hoolitsuse hind 35 €

“Elegantne figuur”Tsellulidivastane massaaž

See massaaž kujutab endast efektiivset vahendit figuuri modelleerimiseks ja tselluliidist vabanemiseks keha „probleemsematest“ piirkondadest – puusad, tuharad ja kõhu piirkond. Selle abil saate vähendada ebaesteetilisi tselluliidi konarlikkust, liigset vedelikku ja rasva ladestumisi kirurgilisi ja aparaatseid metoodikaid kasutamata tundes seejuures naudingut! Te saavutate parema tulemuse ühendades massaaži keha mähkimisega.


Hoolitsuse kestvus

45 min
Hoolitsuse hind 42 €

“Mesimagus paarike”Lõõgastav massaaž kahele

Luksuslik massaaži protseduur, mille vältel Te võite lõdvestuda ja nautida aega Teile kalli inimese seltsis. Protseduur algab lõdvestava vanniga (20 min), seejärel lõdvestav massaaž niisutava kehapiimaga.


Hoolitsuse kestvus

50 min
Hoolitsuse hind 50 €