+3723567100Googlemaps

Skin Bar härrale

Spaa meestele… Vaieldamata on mehed inimkonna tugev pool, kelle veetlevus on kahtlematu. Kuid isegi briljant vajab lihvimist. Wellness-keskuse „Three Apples Spa“ spetsialistide poolt välja töötatud spaa-hooldused meestele toniseerivad keha, kingivad reipuse tunnet ja toreda tuju!

Näohoolitsused

“Murdumatu Long Island Iced Tea”Toniseeriv näohooldus

 Kokteil-näohooldus brutaalsele mehele. Kaks osa puhastust – õrn vaht aaloe vera ekstraktiga ja puuviljahapetega koorija vabastavad nahka surnud rakkudest. Üks osa reipust – apelsiniõie ja kassinaerise vesi – lõpetab puhastussammu. Lisame natuke värskust jahutava maskiga (jääkuubiku effekt). Ning lõpetuseks osa niisutust taastava ja siluva kreemiga.


Hoolitsuse kestvus

50 min
Hoolitsuse hind 50 €

“Peenetundeline Margarita”Taastav näohooldus

Antioksüdantne kokteil-näohooldus, mis taastab elastsust ja annab energiat. Alustame hooldust puhastamisest kahes tilgas geel-maskiga ja toniseeriva näoveega. Üks osa lõõgastust ja naudingut on eksklusiivne massaaž Shi-Zen D-Tox. Lisame rakkude niisutust ja taastust D-Tox maskiga. Ja lõpuks aromaatne kreem Oligo Source Phase.


Hoolitsuse kestvus

60 min
Hoolitsuse hind 50 €

“Energeetiline Tequila Sunrise”Lõõgastav näohooldus

Spetsiaalne kokteil-näohooldus, mis on välja töötatud mehenaha jaoks, mis on suure linna elutingimuste pärast pidevalt stressis. Üks osa puhastab nahka surnud rakkudest ensüümkoorija abil. Kokteili teist osa – aromaatset õli lõõgastava massaaži jaoks – valitakse sõltuvalt teie naha vajadustest. Kokteili-hoolduse põhiosaks on spetsiaalne mask viie taimeekstraktiga, mis sügavalt niisutab, pehmendab, toniseerib ja silub kortsukesi. Lõpposa – kreemi pealekandmine vastavalt nahatüübile, tulemus ei lase ennast kaua oodata.


Hoolitsuse kestvus

50 min
Hoolitsuse hind 45 €

“Ekstreemne Kamikadze”Aparaadiga CatioVital Lift

Meie kokteilikaardi pärl. Superhooldus silmapilkse tulemusega! Traditsiooniline esimene osa – see on puhastamine, mida valitakse arvestades teie nahatüüpi. Hoolduse baas – näolihaste stimuleerimine MARY COHR väljatöötatud ja patenteeritud aparaadi  CatioVital Lift abil. Kokteili oluline komponent – noorendav mask, mis silub väikseid ja sügavaid kortse, andes nahale tagasi toonust ja pingutades näokontuuri. Kreemi pealekandmine – viimane nüanss maitsepaletis ja hoolduse meeldiv lõpposa.


Hoolitsuse kestvus

60 min
Hoolitsuse hind 55 €

“Luksuslik Golden Eye”Aparaadiga CatioVital Lift

Kokteil-hooldus teie silmade sära jaoks. Üks komponent on puhastamine koorijaga.Teine komponent – hüdrogeel-aktivaator, mis valmistab nahka aktiivsete ainete parimaks imendumiseks. Kokteili-hoolduse baas – see on „võimlemine“ vaid silmade piirkonna lihaste jaoks, mis parandab mikrotsirkulatsiooni ja taastab nende toonust. Lõppaktsent – lõõgastav massaaž niisutava kreemiga.


Hoolitsuse kestvus

35 min
Hoolitsuse hind 38 €

Kehahoolitsused

“Värskendav Mojito”Keha koorimine ja massaaž

Nauding hinge ja keha jaoks – aromaatne kokteil-kehahooldus. Üks osa õrnust aromaatse sulava koorijaga õrnalt puhastab nahka. Lisame osa lõõgastust – massaaž sidruni ja laimi õliga, mis loob mugavuse ja kerguse tunde, võtab väsimuse ära ja taastab vereringet. Tilk värskust – piparmünditooniku pealekandmine, teeb teie kokteili maitset küllastatumaks.


Hoolitsuse kestvus

45 min
Hoolitsuse hind 38 €

“Eksootiline Orange Fresh” Aromaatne kapslihoolitsus

Päikesepaistelise tuju loob tsitruskokteil – kehahooldus kapslis Harmony. Kolm superkomponenti vabastavad keha stressist ja toksiinidest – aromaatne aur, infrapunakiired ja Vichy dušš. Pikantne lisa – peamassaaž kapsliprogrammi ajal. Ning viimase lihvina – ergutav tsitrusjook. 


Hoolitsuse kestvus

45 min
Hoolitsuse hind 35 €

Ootame Teid:
Pühapäev – Neljapäev 9:00 – 20:00
Reede – Laupäev 9:00 – 21:00

Info ja broneerimine:
+372 35 67 118
wellness@noorusspahotel.com

Palume valitud hoolitsused broneerida enne saabumist telefonil või e-kirja teel.