The secrets of self-care, which have been kept for centuries and passed on to next generations by the ancient men of wisdom, are now going to come to your service and make you even more beautiful and healthy! You will be able to see the true value of professional eastern treatments.

Thai Herbal, 50 min, 48 €

Tai massaaž soojade kotikestega
Massaaž soojade kotikestega on üks muistsemaid protseduure, mis põhineb soojuse pehmel mõjul, ühendudes aroomiteraapia ja akupressuuri elementidega. Täisväärtuslik puhkus kogu keha lihaste pehme soojendamisega – selline on massaaži põhitoime. Lisaks soojendamisele on antud protseduuri juures tähtis veel rohusegus sisaldavate aktiivsete koostisosade mõju. Massaaž kotikestega aktiviseerib ainevahetust, tõstab immuunsust ja taastab elutoonust. Massaaž kotikestega – see on mitte ainult kasulik, vaid samas väga meeldiv protseduur.

Bambuse painduvus, 45 min, 42 €

Bambusemassaaž
Bambusemassaaži tehakse spetsiaalsete pulkadega. Bambusepulki kasutatakse eri läbimõõdu ja pikkusega, et nad paremini puutuksid erinevate kehaosadega kokku ja avaldaksid vajalikku survet, stimuleerides refleksoloogilisi punkte. Bambusepulkadega massaaž on väga kasulik võitluses tselluliidi ja vereringe häiretega. Peale selle, bambusemassaaž on imetore vahend stressi, väsimuse ja erinevate tervisehäirete vastu.

Abhyanga, 50 min, 52 €

Ayurveda massaaž
Ravimassaaž Abhyanga on muistne India ravipraktika. Õliga massaaži tehakse kogu keha ulatuses, pealaest jalatallani. Massaaži eesmärk – täielik harmoonia füüsilisel ja energeetilisel tasandil. See pehme massaaž sarnaneb pigem meditatsiooni seanssiga. Hoolitsuse ajal tunnete, et elujõud läbib kuuma voolusena aeglaselt terve keha, tekitades erksaid emotsioone. Raviõlid annavad teile India taimede tervistavat jõudu.

Araabika, 60 min, 50 €

Eksklusiivne kohvimähis kehale
On üldiselt teada, et kohvi intensiivne aroom tõstab tuju. Aga hoolduses kasutatavate kosmeetiliste vahendite peen tekstuur tagab suurepärast tulemust. Kohvihooldus eemaldab liigset vedelikku, soodustab kehakaalu alandamist, modelleerib figuuri, tõstab naha elastsust ja ennetab vananemist. Tänu kofeiini rasva põletavale toimele on hooldusel nii tugevdav kui ka salendav toime. See on ideaalne hooldus pärast liposaktsiooni, sünnitamist, aga ka pärast dieeti.

Champi, 30 min, 32 €

India peamassaaž
India peamassaaž – see on muistne kunst, mille aluseks on ayurveda ravisüsteem, mis on Indias olemas juba umbes tuhat aastat. See massaaž stimuleerib juuksejuurte ja peanaha vereringet, säilitab juuste tervist ja tihedust. India massaaž soodustab pea ja kaela lihaste lõõgastamist, võtab pinget ära ja parandab peanaha vereringet. Massaaži kasutatakse unetuse, peavalude, silmade kroonilise väsimuse profülaktika jaoks.

Türgi müsteeria, 50 min, 50 €

Türgi massaaž siidkattega
Siidi, vääriskivide luksus, vürtside aroom viivad meid kaasa idarituaalide maailma, hellitavad keha ja hinget. Massaažil unikaalse küllastunud rasvatekstuuriga vahendiga kaneeli alusel, mis ühendab endas kreemi ja õli kvaliteeti, on pingutav toime, mis kingib Teie nahale rohkelt niiskust ja toitmist. Kogu hoolduse ajal Teie keha kaetakse luksusliku ja hellitava siidiga, mis meistri osavates kätes võimaldab hooldusest tõelise naudingu saamist.

Kuldne sakura, 60 min, 55 €

Luksuslik kuldne kehamähis
Luksuslik protseduur annab Teile võimalust „käia kullas suplemas“! Tõesti glamuurne hooldus Teie keha jaoks. Mähkimine katab nahka ilusa läikega. Tänu sellele peenele hooldusele toimub naha toitmine, niisutamine. Teie nahk saab elastsuse ja elujõu. Eriti soovitatakse puhkepäeva protseduurina. Päikeseenergia, kuld ja „kuldsed vetikad“ on kombineeritud kahes tootes. Need tooted kingivad Teie nahale sära ja läiget.

Sultan-massaaž, 45 min, 60 €

Massaaž neljal käel
Massaaž neljal käel – see on massaažikunsti tipp. Aistingute rikkus ühendub aroomiteraapia elustava jõuga. See massaaž kingib Teile meeldivaid emotsioone ja lõõgastust tänu kahe meistri sünkroonsele massaažitehnikale. Eeterlike õlide komponendid muudavad nahka elastseks ja siidpehmeks.

Širodhara, 60 min, 62 €

Ajurveeda massaaž
Õli kasutamisel põhinev ajurveediline massaaž on lõdvestav protseduur, mis soodustab negatiivsete emotsioonide kehast väljaviimist ning aitab luua tasakaalu keha ja vaimu vahel. Seanss algab soojendava massaažiga, millele järgneb peene nirena õli valamine lauba keskele, kus vastavalt uskumustele asub „kolmas silm“. Just sellesse punkti on keskendunud energia, mida tuleb harmooniliselt jaotada üle terve keha. Antud ala stimuleerimine lõdvestab nii hinge kui keha, soodustab depressioonist, unetusest ja negatiivsetest emotsioonidest vabanemist.

Toniseeriv India Ayurveda massazi rituaal, 50 min, 40 €

India Ayurveda massazirituaal. Aastatuhandeid vana India Ayurveda traditsiooniline massaaz sooja õliga on rituaal, mis tugineb toniseerivatele liigutuste ja erinevate vajutuste kombinatsioonile. Naudi vanilli ja kardemoni lõhnaainete segu, mis aitab leevendada lihaspingeid ja jätab naha siidiselt pehmeks.

Siiditee, 30 min, 30 €

Tai jalatallamassaaž

Tai massaaž on väga kasulik ja meeldiv protseduur. Iga inimene kõnnib oma elu jooksul tuhandeid kilomeetreid, mis vahel annab ka tunda. Seepärast on lõõgastav massaaž eriti hea päeva lõpus. Jalatallal asuvad reflektoorsed punktid, millest igaüks on seotud teatud organi ja selle talitlusega. Piirkondade stimuleerimiseks kasutatakse teatud manuaalseid võtteid, mis tagavad mõju igale organile eraldi ja organismile tervikuna.

Olete oodatud:
Pühapäev – Neljapäev 9:00 – 20:00
Reede – Laupäev 9:00 – 21:00

Info ja broneerimine:
+372 35 67 118
wellness@noorusspahotel.com

Palume valitud hoolitsused broneerida
enne saabumist telefonil või e-kirja teel.

Secured By miniOrange