+3723567100Googlemaps

Idamaised rituaalid

Enda eest hoolitsemise saladused, mida idamaised mõttetargad sajandite jooksul hoidsid ning andsid põlvkonnast põlvkonda üle, teenivad nüüd Teie ilu ja tervist! Saate vääriliselt hinnata professionaalseid idamaiseid hooldusi.

“Thai Herbal”Tai massaaž soojade kotikestega

Massaaž soojade kotikestega on üks muistsemaid protseduure, mis põhineb soojuse pehmel mõjul, ühendudes aroomiteraapia ja akupressuuri elementidega. Täisväärtuslik puhkus kogu keha lihaste pehme soojendamisega – selline on massaaži põhitoime. Lisaks soojendamisele on antud protseduuri juures tähtis veel rohusegus sisaldavate aktiivsete koostisosade mõju. Massaaž kotikestega aktiviseerib ainevahetust, tõstab immuunsust ja taastab elutoonust. Massaaž kotikestega – see on mitte ainult kasulik, vaid samas väga meeldiv protseduur.


Hoolitsuse kestvus

50 min
Hoolitsuse hind 48 €

“Bambuse painduvus” Bambusemassaaž

Bambusemassaaži tehakse spetsiaalsete pulkadega. Bambusepulki kasutatakse eri läbimõõdu ja pikkusega, et nad paremini puutuksid erinevate kehaosadega kokku ja avaldaksid vajalikku survet, stimuleerides refleksoloogilisi punkte. Bambusepulkadega massaaž on väga kasulik võitluses tselluliidi ja vereringe häiretega. Peale selle, bambusemassaaž on imetore vahend stressi, väsimuse ja erinevate tervisehäirete vastu.


Hoolitsuse kestvus

45 min
Hoolitsuse hind 42 €

“Abhyanga”Ayurveda massaaž

Ravimassaaž Abhyanga  on muistne India ravipraktika. Õliga massaaži tehakse kogu keha ulatuses, pealaest jalatallani. Massaaži eesmärk – täielik harmoonia füüsilisel ja energeetilisel tasandil. See pehme massaaž sarnaneb pigem meditatsiooni seanssiga. Hoolitsuse ajal tunnete, et elujõud läbib kuuma voolusena aeglaselt terve keha, tekitades erksaid emotsioone. Raviõlid annavad teile India taimede tervistavat jõudu.


Hoolitsuse kestvus

50 min
Hoolitsuse hind 52 €

“Araabika”Eksklusiivne kohvimähis kehale

On üldiselt teada, et kohvi intensiivne aroom tõstab tuju. Aga hoolduses kasutatavate kosmeetiliste vahendite peen tekstuur tagab suurepärast tulemust. Kohvihooldus eemaldab liigset vedelikku, soodustab kehakaalu alandamist, modelleerib figuuri, tõstab naha elastsust ja ennetab vananemist. Tänu kofeiini rasva põletavale toimele on hooldusel nii tugevdav kui ka salendav toime. See on ideaalne hooldus pärast liposaktsiooni, sünnitamist, aga ka pärast dieeti.


Hoolitsuse kestvus

60 min
Hoolitsuse hind 50 €

“Champi” India peamassaaž

India peamassaaž – see on muistne kunst, mille aluseks on ayurveda ravisüsteem, mis on Indias olemas juba umbes tuhat aastat. See massaaž stimuleerib juuksejuurte ja peanaha vereringet, säilitab juuste tervist ja tihedust. India massaaž soodustab pea ja kaela lihaste lõõgastamist, võtab pinget ära ja parandab peanaha vereringet. Massaaži kasutatakse unetuse, peavalude, silmade kroonilise väsimuse profülaktika jaoks.


Hoolitsuse kestvus

30 min
Hoolitsuse hind 32 €

“Türgi müsteeria” Türgi massaaž siidkattega

Siidi, vääriskivide luksus, vürtside aroom viivad meid kaasa idarituaalide maailma, hellitavad keha ja hinget. Massaažil unikaalse küllastunud rasvatekstuuriga vahendiga kaneeli alusel, mis ühendab endas kreemi ja õli kvaliteeti, on pingutav toime, mis kingib Teie nahale rohkelt niiskust ja toitmist. Kogu hoolduse ajal Teie keha kaetakse luksusliku ja hellitava siidiga, mis meistri osavates kätes võimaldab hooldusest tõelise naudingu saamist.


Hoolitsuse kestvus

50 min
Hoolitsuse hind 50 €

“Kuldne sakura” Luksuslik kuldne kehamähis

Luksuslik protseduur annab Teile võimalust „käia kullas suplemas“! Tõesti glamuurne hooldus Teie keha jaoks. Mähkimine katab nahka ilusa läikega. Tänu sellele peenele hooldusele toimub naha toitmine, niisutamine. Teie nahk saab elastsuse ja elujõu. Eriti soovitatakse puhkepäeva protseduurina. Päikeseenergia, kuld ja „kuldsed vetikad“ on kombineeritud kahes tootes. Need tooted kingivad Teie nahale sära ja läiget.


Hoolitsuse kestvus

60 min
Hoolitsuse hind 55 €

“Sultan-massaaž”Massaaž neljal käel

Massaaž neljal käel – see on massaažikunsti tipp. Aistingute rikkus ühendub aroomiteraapia elustava jõuga. See massaaž kingib Teile meeldivaid emotsioone ja lõõgastust tänu kahe meistri sünkroonsele massaažitehnikale. Eeterlike õlide komponendid muudavad nahka elastseks ja siidpehmeks.


Hoolitsuse kestvus

45 min
Hoolitsuse hind 60 €

“Širodhara” ajurveeda massaaž

Õli kasutamisel põhinev ajurveediline massaaž on lõdvestav protseduur, mis soodustab negatiivsete emotsioonide kehast väljaviimist ning aitab luua tasakaalu keha ja vaimu vahel. Seanss algab soojendava massaažiga, millele järgneb peene nirena õli valamine lauba keskele, kus vastavalt uskumustele asub „kolmas silm“. Just sellesse punkti on keskendunud energia, mida tuleb harmooniliselt jaotada üle terve keha. Antud ala stimuleerimine lõdvestab nii hinge kui keha, soodustab depressioonist, unetusest ja negatiivsetest emotsioonidest vabanemist.


Hoolitsuse kestvus

60 min
Hoolitsuse hind 62 €

“Tai massaaž”Traditsiooniline Tai massaaž

Tai massaaž sisaldab jooga elemente ja avaldab sügavat mõju kogu kehale ja lihastele. Tänu jõulisele kuid samas pehmele toimele avaldatakse mõju tervele kehale, varbaotstest pealaeni. Massaaži tulemusena paraneb kehatunnetus, paraneb siseorganite talitlus, vähenevad lihaspinged ja stress ning taastub meelerahu. Massaaž viiakse läbi põrandal matil spetsiaalses riietuses.


Hoolitsuse kestvus

60 min
Hoolitsuse hind 50 €

Olete oodatud:
Pühapäev – Neljapäev 9:00 – 20:00
Reede – Laupäev 9:00 – 21:00

Info ja broneerimine:
+372 35 67 118

wellness@noorusspahotel.com

Palume valitud hoolitsused broneerida
enne saabumist telefonil või e-kirja teel.