+3723567100Googlemaps

See on imetore, kui teie lapsed on terved ja lõbusad. Nii tahaks neid mõnikord millegi uue, põneva ja kasulikuga hämmastada. Kinkige neile erksad emotsioonid ja suurepärane tuju meie Wellness-keskuses “Three Apples Spa”!

Vanillimuinasjutt, 20 min, 18 €

Vann piima ja vanilliga
Nõiduslikku, mullidega kihisevat vett klopitakse siidpehmeks „piimavahuks“. Vann muutub peene aroomiga lumivalgeks järveks. Õhuvaht lõbustab lapsi, aga vaniljeekstrakt niisutab nahka. Sellel protseduuril on nii lõõgastav kui ka rahustav toime.

Lastemassaaž, 30 min, 25 €

Õrn kehamassaaž
Õrn kehamassaaž, mis annab ettekujutust spaa imemaailmast. Lastemassaaž on tore protseduur, mis soodustab lapse head enesetunnet. Väga tähtis on lõõgastada väikseid rüblikuid ja tugevdada lihaseid, mis aitab Teie lapsel kasvada tervena! Sobib lastele vanuses 5. kuni 12. eluaastat.

Pediküür väikesele baleriinile, 40 min, 25 €

Laste pediküür
Meie lapsed vajavad mitte ainult ema hoolt ja hellust. Samuti nagu täiskasvanudki tahavad nad välja näha ilusad pealaest jalatallani. See eriti puudutab tüdrukuid, kes armastavad teha kõik ema moodi. Lahtised sandaalid suvel ja suurepärane pediküür nagu täiskasvanutel rõõmustavad kindlasti igat väikest tüdrukut.

Mitmevärvilised pildid, 30 min, 15 €

Laste maniküür
Hoolitsus on mõeldud väikestele moedaamidele. Loomulikult, ei hakka keegi lõikama õrna lastenahka, kuid käte ja jalgade mõnus massaažja korralikult viilitud küüned – ongi ju tütrekese unistus. On võimalik isegi laste küünelaki pealekandmine, mis väikesele missile kingib tohutult positiivseid emotsioone.

Pühapäev – Neljapäev 9:00 – 20:00
Reede – Laupäev 9:00 – 21:00

Info ja broneerimine:
+372 35 67 118
wellness@noorusspahotel.com

Palume broneerida spaa hoolitsused aegsasti telefoni või e-kirja teel