+3723567100Googlemaps

“Õnnelik lapsepõlv” hoolitsused lastele

See on imetore, kui teie lapsed on terved ja lõbusad. Nii tahaks neid mõnikord millegi uue, põneva ja kasulikuga hämmastada. Kinkige neile erksad emotsioonid ja suurepärane tuju meie Wellness-keskuses “Three Apples Spa”!

“Vanillimuinasjutt”Vann piima ja vanilliga

Nõiduslikku, mullidega kihisevat vett klopitakse siidpehmeks „piimavahuks“. Vann muutub peene aroomiga lumivalgeks järveks. Õhuvaht lõbustab lapsi, aga vaniljeekstrakt niisutab nahka. Sellel protseduuril on nii lõõgastav kui ka rahustav toime. 


Hoolitsuse kestvus

20 min
Hoolitsuse hind 18 €

“Lastemassaaž”Õrn kehamassaaž

Õrn kehamassaaž, mis annab ettekujutust spaa imemaailmast. Lastemassaaž  on tore protseduur, mis soodustab lapse head enesetunnet. Väga tähtis on lõõgastada väikseid rüblikuid ja tugevdada lihaseid, mis aitab Teie lapsel kasvada tervena! Sobib lastele vanuses 5. kuni 12. eluaastat.


Hoolitsuse kestvus

30 min
Hoolitsuse hind 25 €

“Võlumullid”Seebimassaaž vahupilvega

Imehooldus rohke seebivahu ja aroomiteraapia saatel, mis ümbritsevad keha justkui lumivalge pilv. Lapse keha katvad seebimullid lõõgastavad mõnusalt ja pehmendavad nahka. Hooldust teostatakse viimase põlvkonna paljufunktsionaalses SPAA-kabiinis Aemotio dušiga Vichy.


Hoolitsuse kestvus

30 min
Hoolitsuse hind 25 €

“Pediküür väikesele baleriinile”Laste pediküür

Meie lapsed vajavad mitte ainult ema hoolt ja hellust. Samuti nagu täiskasvanudki tahavad nad välja näha ilusad pealaest jalatallani. See eriti puudutab tüdrukuid, kes armastavad teha kõik ema moodi. Lahtised sandaalid suvel ja suurepärane pediküür nagu täiskasvanutel rõõmustavad kindlasti igat väikest tüdrukut.


Hoolitsuse kestvus

40 min
Hoolitsuse hind 25 €

“Mitmevärvilised pildid”Laste maniküür

Hoolitsus on mõeldud väikestele moedaamidele. Loomulikult,  ei hakka keegi lõikama õrna lastenahka, kuid käte ja jalgade mõnus massaažja  korralikult viilitud küüned – ongi ju tütrekese unistus. On võimalik isegi laste küünelaki pealekandmine, mis väikesele missile kingib tohutult positiivseid emotsioone.


Hoolitsuse kestvus

30 min
Hoolitsuse hind 15 €

Ootame Teid:
Pühapäev – Neljapäev 9:00 – 20:00
Reede – Laupäev 9:00 – 21:00

Info ja broneerimine:
+372 35 67 118
wellness@noorusspahotel.com

Palume valitud hoolitsused broneerida enne saabumist telefonil või e-kirja teel.