Fitness keskus

Liikumine on elu ja igavene noorus! Fitness-keskus Three Apple Spa vastab kõikide soovijate nõudmistele sõltumata vanusest, soost ja treenituse tasemest.

 

• Rühmatreeningute ajakava
• Hinnakiri

Rühmatreeningute info ja broneerimine:
+372 3567117

Fitness keskus töötab iga päev:
8:00 – 22:00

Rühmatreeningute kirjeldus

SPORDINÄDAL 25.-30. september

Spordinädala jooksul trennid ja jõusaali kasutus vaid 3 eur eest.
AQUA täiskasvanutele maksab vaid 4 eur (kokku 2 tundi veekeskuses).
25.-30.09 ajavahemikul saab osta 10x spordikaart (1,5 tundi) 20% soodustusega.

10:00 Yoga Eduard Sadala

11:15 Aqua ( Jekaterina Sai)

17:15  Laste ujumine Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot

18:00  Ringtreening ( Jekaterina Sai)

18:00  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

18:45  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

19:15  Aqua ( Jekaterina Sai)

19:30  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

18:00 Pilates  Vestana Matsur New!

18:15 AQUA Training (Anastassia Koloskova)

10:00 Yoga Eduard Sadala

11:15  Aqua (Jekaterina Sai)

17:15  Laste ujumine Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot

18:00  Lower Body (Jekaterina Sai)

18:00  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

18:45  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

19:15  Aqua (Jekaterina Sai)

19:30  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

18:00 Pilates  Vestana Matsur New!

18:15 AQUA Training Anastassia Koloskova

11:15  Aqua  (Jekaterina Sai)

17:00 AQUA Training Sillamäe fitnessi klubi ”ALLIGATOR” (Anastassia Koloskova) New!

17:15  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

18:00  STEP (Jelena Kotenjova)

18:00  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

18:45  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

19:15  Aqua (Jelena Kotenjova)

19:30  Laste ujumine (Natalja Lobõsheva ja Nikolai Stolfot)

10:00 Pilates (Vestana Matsur) New!

14:00 STEP (Jelena Kotenjova)

15:15 Aqua (Jelena Kotenjova)

17:00 GYM Training  Dmitri Smirnov ( 4 vaba kohta) New!

19:00 GYM Training Dmitri Smirnov ( 4 vaba kohta) New!

Rühmatreeningute ajakava

KellaajadEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
10:00
YOGA
Eduard Sadala

YOGA
Eduard Sadala
11:15AQUA
Jekaterina Sai
AQUA
Jekaterina Sai
AQUA
Jekaterina Sai
14:00Step
Lena Kotenjova
Stretching
Anastasia Koloskova
15:15AQUA
Lena Kotenjova
AQUA Mix
Anastasia Koloskova
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
17:15Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot

Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
18:00Ring Treening
Jekaterina Sai
Lower Body
Jekaterina Sai
Step
Lena Kotenjova
18:00Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
18:15AQUA
Anastasia Koloskova
AQUA
Anastasia Koloskova
18:45Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
19:00Tactical fight
Andrei Kondratjuk
Tactical fight
Andrei Kondratjuk
19:00AQUA Kids
7-12 a.
Anastassia Koloskova
AQUA Kids
7-12 a.
Anastassia Koloskova
19:15
AQUA
Jekaterina Sai
AQUA
Jekaterina Sai
AQUA
Lena Kotenjova
19:30
Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot
Laste ujumine
Natalja Lobõševa ja Nikolai Stolfot

Hinnakiri

Jõusaali külastus5 €
Kuupilet (ilma vee- ja saunakeskuse külastuseta)35 €
Kuupilet (koos vee- ja saunakeskuse külastusega)90 €
Aastapilet (koos vee- ja saunakeskuse külastusega)900 €
Aastapilet (ilma vee- ja saunakeskuse külastuseta)350 €
10 x spordikaart 1,5 tundi60 €
Aqua6 €
Rühmatreeningud5 €
Toitumisnõustamine70 €
Personaalne treening35 €