Noorus SPA Hotel

130 aastat tagasi tekkis Narva- Jõesuusse maaliline kuurortlinn. See on olnud meelispuhkepaigaks paljudele külalistele ennekõike St. Peterburgist ja Skandinaaviast. Narva- Jõesuu elas oma kuurortlinna hiilgeaegu 1930-ndatel aastatel, mil teda hüüti Scandinavian Riviera-ks. Puhkust pidama tulnud arstid, teadlased, kunstnikud, ärimehed ja poliitikud nautisid siinset kaunist liivaranda ning tervistavat õhku, mis tekib männimetsa ja mereõhu koosmõjul. Lisaks loodusele täiustasid külalise puhkust linna hästikujundatud tänavad, omanäoline arhitektuur, kohvikud ja tantsuõhtud.

Kaasaegse arhitektuuri ja 114 numbritoaga spaahotell asub liivaranna ääres, 210 km kaugusel Tallinnast ja 175 km kaugusel St. Peterburgist. See on puhkusekohaks väärikale kliendile, kes saab siin olles tunda lõputut noorust ja rahulolu.  Siit leiab külaline sobilikud teenused, hubasuse ja kvaliteedi kõiges, mis ta alati Noorus SPA Hotel`i tagasi toob.

Liivarand SPA Hotel

Kõigest 100 meetri kaugusel kaunist liivarannast asuv hotell Liivarand pakub võimalust veeta meeldivat puhkust Soome lahe kaldal, Narva-Jõesuu kuurortlinnas. Aastal 2017 on külalistele pakkuda erineva tasemega tube: 35 kõrgema kategooria tuba “põhjahoones” ja 34 tuba “lõunahoones”.
Kokku on hotellis 69 hubast tuba, viies erinevas klassis: standardtuba kahele (ühe suure või kahe eraldi voodiga), peretuba, kõrgema kategooria tuba Superior ning toad Junior Suite ja Suite.