+3723567100Googlemaps

Noorus SPA Hotel

130 aastat tagasi tekkis Narva- Jõesuusse maaliline kuurortlinn. See on olnud meelispuhkepaigaks paljudele külalistele ennekõike St. Peterburgist ja Skandinaaviast. Narva- Jõesuu elas oma kuurortlinna hiilgeaegu 1930-ndatel aastatel, mil teda hüüti Scandinavian Riviera-ks. Puhkust pidama tulnud arstid, teadlased, kunstnikud, ärimehed ja poliitikud nautisid siinset kaunist liivaranda ning tervistavat õhku, mis tekib männimetsa ja mereõhu koosmõjul. Lisaks loodusele täiustasid külalise puhkust linna hästikujundatud tänavad, omanäoline arhitektuur, kohvikud ja tantsuõhtud.

Kaasaegse arhitektuuri ja 114 numbritoaga spaahotell asub liivaranna ääres, 210 km kaugusel Tallinnast ja 175 km kaugusel St. Peterburgist. See on puhkusekohaks väärikale kliendile, kes saab siin olles tunda lõputut noorust ja rahulolu.  Siit leiab külaline sobilikud teenused, hubasuse ja kvaliteedi kõiges, mis ta alati Noorus SPA Hotel`i tagasi toob.

Noorus SPA Inn

Maalilisest vaid 100 meetri kaugusel asuv Noorus SPA Inn kutsub Teid veetma meeldivat puhkust Soome lahe ääres Narva-Jõesuu kuurortlinnas. Külaliste kasutuses on 70 mugavat hotellituba viies kategoorias: Standard tuba kahele (ühe või kahe eraldi voodiga), peretuba, Superior tuba ning Junior Suite ja Suite toad.
Aastakümneid on hotell võtnud vastu külalisi pakkudes rõõmu oma külalislahkuse ja koduse õhkkonnaga. 2017.a suuremahulise renoveerimise tulemusena on hotell oma välimust osaliselt muutnud ning uus sisekujundus on teinud hotelli kaasaegsemaks ja mugavamaks. Siiski, muutumatuks on jäänud meeleolu, mida kingib Noorus SPA Inn. Narva-Jõesuu suvepuhkuse unustamatud mälestused on männimets, soe päikeseline suvi, meri ja õnnelik perekond.

Meie välisjaoskonnad

Grand Petergof SPA Hotel

Kujutage ette … Te elate XIX sajandi aadlimõisas. Naabruses asuvad Konstantinovski palee ja Peterhof – koht, kus elas tsaar Peeter I. Igal hommikul võtate tassikese kohvi ja astute õue, et nautida uue päeva värskust. Jalutate ilusas pargis, hingate sisse värsket õhku, imetlete purskkaevude ja paleede suursugusust. Tulles tagasi lähete SPA-keskusesse, kus taastate oma jõud ja laete energiat terveks päevaks. Teid ümbritseb kõige parem teenindus ja sõbralikkus.
Meie juures tunnete end aadliverd inimesena – linnataguses Grand Peterhof Spa Hotellis. See on hotellikompleks, mis seob paleede ajastu ajaloolist hõngu kaasaegse mugavusega linnainimestele.

GOLF CLUB «STRAWBERRY FIELDS»

Enam kui golfimäng
Strawberry Fields golfiklubi see on 72 hektari suurune meistrivõistlustega 18 auguga golfiväljak, mis loodi koostöös väliskolleegidega ja vastates kõige nõudlikumate golfimängijate nõuetele.