Konverentsid, seminarid ja äriüritused

Noorus SPA Hotel hea meelega võimaldab Teil organiseerida üritusi väiksematest seminaridest kuni rahvusvaheliste konverentsideni. Meie kogenud meeskond on Teile selle jaoks abiks. Ürituste suurepärase kulgemist toetavad banketimenüü, kohvipauside menüü, püstijala vastuvõtu menüü, rikkalik rootsi laua menüü, mis on valminud kõrgeklassilise peakoka ja tema meeskonna abil.

Lisategevusi pakub meie majas suurepärane vee-ja saunakeskus, mida saab ka rentida lahtioleku aegade aja väliselt, wellness ilukeskus, fitness saal, PUBI, restoran, meelelahutus keskus.
Kõrval olev 600 mteetrit kaugusel Liivarand SPA Hotel oma 70 toaga võimaldab korraldada suuremaid üritusi.
Teie personaalne pakkumine on päringu kaugusel.

Firmapeod, jubeelid, vastuvõttud

Noorus SPA hoteli kogenenud meeskond hoolitseb selle eest, et korraldada Teie jaoks pisemaid ja suuremaid üritusi: firmapidu, meeskona üritus, pulm, pidulik vastuvõtt, püstijala vastuvõtt, bankett, juubel.

Meil on suur soov ja võimalused olla meie külaliste jaoks parimad partnerid läbiviimaks unustamatuid hetki. Too oma külalised, sõbrad, sugulased, partnerid meie juurde kui soovid, et nad jääksid rahule.

Bankettide jaoks on meil erinevad menüüd: rikkalik banketimenüü, kohvipausi menüü, laste sünnipäeva menüü. Meie peakokk koostöös oma meeskonnaga on toitlustanud kuni 1000 inimest korraga.

Omame ka kindlaid partnereid, kes aitavad meil sättida saal vastavalt Teie soovidele. Olgu see valgustus, lava, erimenüüde jaoks vajalikud telgid jne.

Teie üritus on päringu kaugusel.

HinnapäringHinnapäringu saamiseks palun täitke järgnev vorm