+3723567100Googlemaps

Vananemisvastane näohooldus „Vektorlifting“, 60 min

Naha elastsuse ja kortsu silumise parandamise protseduur. Näonahale mõjutab apparaat Etwo (protseduur viiakse läbi Etwo apparaadiga). Toimub infrapuna- ja RF-lainede ühine tegevus. Protseduur muudab naha tihkeks ja taastab näoovaali

Hoolitsuse erihind: 50€
Kehtib kuni: 31.07.2020

„Massaaž vihma all“ Vichy-dušš massaažiga , 20 min

Suurepärane lõõgastav massaaž sooja vee jugade all oivaliselt rahustab, normaliseerib und ja maandab stressi. Selles protseduuris on ühendatud käemassaaži mõju ja Vichy duši rahustav toime. Te võtate kohta soojendaval veemassaažil ja Teie keha vihmutatakse rohkete soojade jugadega. Samal ajal Teile tehakse massaaži spetsiaalse vahuga. Hooldus täiendab teie eluenergiat ja parandab enesetunnet. Te unustate väsimuse linna askeldustest, närvilisuse ja stressi.

Hoolitsuse erihind: 20€
Kehtib kuni: 31.07.2020

Kehahooldus magneesiumiga, 75 min

Magneesium – keemiline element, mis tagab lihaste tõhusa töö, reguleerib närvi- ja hormonaalsüsteemi tööd. Reguleerib südame-veresoonkonna tööd, normaliseerib arteriaalset vererõhku. Mereveest toodetud magneesiumi mähise väljendunud efekt ilmneb pärast esimest protseduuri. Naha kaudu imendudes omab magneesium lõõgastavat mõju närvisüsteemile, aitab kõrvaldada blokke ja lihaskrampe, pehmendab nahka, andes sellele terve välimuse ja ilu.
Protseduur võimaldab teil täielikult unustada väsimuse, leevendab füüsilist ja emotsionaalset stressi, aitab lõõgastuda ja puhata.

Hoolitsuse erihind: 40€
Kehtib kuni: 31.07.2020

ABONEMENDID

SPA või Fitnessi ABONEMENDI ostu puhul saad
KINGITUST valida:
– Soolakambri kaks külastust perele*
või
– Solaariumi kaks idividuaalkülastust (5 min)

*2 täiskasvanut + 2 last kuni 12a.

Rohkem :
https://www.noorusspahotel.com/three-apples-spa/fitness/

Kampaania kehtib kuni 01.06.2019