+3723567100Googlemaps

eTwo – 3D noorendav ja ravi protseduur

Näoovaali vormimine

Aparaadi eTwo efektiivsuse noorendamise läbiviimiseks tagab Sublime aplikaatorite kompleksne energia. Aplikaatorites kasutatakse ELOS tehnoloogiat kombineerituna kahjutu infrapunakiirguse ja biopolaarse raadiosageduse energiaga, mille eesmärgiks on mõjutada derma sügavaid kihte stimuleerimaks naha kollageeni tootmist. Märgatav tulemus juba peale esimest protseduuri!

Hoolitsuse erihind: 75€
Kehtib kuni: 30.09.2018

Osta „Thai Herbal“ massaaži soojade kotikestega – saad “Champi” India peamassaaži TASUTA!

„Thai Herbal“ (Tai massaaž soojade kotikestega), 50 min

Massaaž soojade kotikestega on üks muistsemaid protseduure, mis põhineb soojuse pehmel mõjul, ühendades aroomiteraapia akupressuuri elementidega. Täisväärtuslik puhkus terve keha lihaste pehme soojendamisega – just see on massaaži põhitoime. Lisaks soojendamisele on antud protseduuri juures tähtis ka rohusegus sisalduvate aktiivsete koostisosade mõju. Massaaž kotikestega soodustab ainevahetust, tugevdab immuunsust ja tõstab elutoonust. Massaaž kotikestega on mitte ainult kasulik, vaid ka väga meeldiv protseduur.

Hoolitsuse erihind: 48€
Kehtib kuni: 30.09.2018

„Champi“ (India peamassaaž), 30 min

India peamassaaž on muistne kunst, mille aluseks on ajurveeda ravisüsteem, mis on Indias olemas juba ligi tuhat aastat. See massaaž stimuleerib juuksejuurte ja peanaha vereringet, säilitab juuste tervist ja tihedust. India massaaž soodustab pea ja kaela lihaste lõõgastamist, eemaldab pinget ja parandab peanaha vereringet. Massaaži kasutatakse unetuse, peavalude ja silmade kroonilise väsimuse ennetamise jaoks.

 

 

Kampaaniad ja kuueripakkumised pubis

KOGU PERELE

Rikkalik rootsi laud serveritakse igapäev Romantic Garden restoranis

Uushind: 22 € / täisk

10 eur/ laps 6a.-12a.