+3723567100Googlemaps

Lõõgastav hooldus seljale, 45 min

Uus!

Ideaalne hooldus kõigile neile, kes tunnevad ebamugavust seljas.
Pärast esimest õrna puhastava koorimise etappi kantakse peale meremuda, mis levitab mööda keha meeldivat lõõgastavat soojust. Lõplik simulatsioon toimub aeglaste sügavate liigutustega vaheldumisi piki kaela, õlgu, kukalt ja selga

Hoolitsuse erihind: 35€
Kehtib kuni: 31.03.2019

Bali saare massaažirituaal , 50 min

Bali saare massaaž on inspireeritud Siiami kuningriigi traditsioonilisest kehahooldusest mida on kasutatud juba alates 16. sajandist. Massaaž ühendab endas traditsioonilisi Tai massaaži õrna venitamist ja sügavaid siluvaid liigutusi mille juures keskendutakse ka hingamisele. Massaažitehnika annab suurepärase lõdvestava ja painduvust parandava tulemuse ning vabastab keha energia ringluse. Lõdvestava toimega Bali massaaž rahustab meeli ning tekitab loomuliku heaolu seisundi nii kehale kui vaimule. Ideaalne massaaž lõdvestust vajavale kliendile. Hoolduses kasutatakse troopiliste pähklitega sulavat kehapalsamit.

Hoolitsuse erihind: 37€
Kehtib kuni: 31.03.2019

 

 

Peenetundeline geiša, 60 min

näohooldus

Antud hooldus vähendab tundliku naha ebamugavustunnet. Soovitatakse väliskeskkonna ärritajatele vastuvõtlikule nahale. Protseduur niisutab, toidab nahka ning võitleb vananemistunnustega. Koostises on taimeekstraktide – lupiini, maisi, päevalille, porgandi ja riisi rikkalik kompleks. Hooldust täiendab lõõgastav näomassaaž. Suurepärane tulemus on nähtav juba pärast esimest protseduuri.

Hoolitsuse erihind: 40€
Kehtib kuni: 28.02.2019

 

KOGU PERELE

Rikkalik rootsi laud serveritakse igapäev Romantic Garden restoranis

Uushind: 22 € / täisk

10 eur/ laps 6a.-12a.

PANINI

KANA PANINI
Panini sai, kanafilee, muna, tomat, peekon, suitsujuust, remolade kaste, salati mix

KREVETTI PANINI
Panini sai, kokteilikrevetid, salati mix, paprika, punane sibul, kaste

VEGETARIAN PANINI
Panini sai, jogurti-pohakaste, bataat, zukini, camembert juust, salati mix, peedi

Hind: 5,90€