+3723567100Googlemaps

Kiviõli Seikluspark

Kiviõli Seikluskeskus asub 80 ha suurusel alal ja keskuse südameks on  6,2 miljonit tonni kaaluv tehismägi, mille koostiseks on põlevkivituhk ja poolkoks. Kujundasime sellest 12 aastaga maailmatasemel tervise-, suusa-, moto-, ratta- ja seiklussporditegevusi ning rahvusvahelisi suurvõistlusi pakkuva paiga.

Kohtla Kaevandusmuuseum

Endisesse Kohtla kaevandusse on rajatud maa-alune muuseum. Giidiga ekskursioonil saad näha, kuidas toimub põlevkivi kaevandamine ja milliseid masinaid ning tehnikat selleks kasutati. Sõita saad maa-aluse rongiga ja proovida puurimist, kasutades selleks ehtsat puuri. Maapealne tutvustus ja maa-alune külastus kestab 1,5 tundi ja muuseumi poolt antakse selga jakk ja pähe kiiver ning kaevurilamp.

Astri Keskus

ASTRI Keskus on esimene, suurim ja kõige tänapäevsem kaubandus- ja meelelahutuskeskus Euroopa ja Venemaa piiril!

Oma külastajaid ootavad uued moodsad kauplused ja teenused, sellised nagu H & М, Lindex, Seppälä, New Yorker, House, Cropp, Mohito, Koduekstra, Tommy Hilfiger, MONTON, Takko, EXPRESSIONS ja teised, Ida-Virumaa suurim olmetehnika kauplus Euronics XXL, kvaliteetne raamatukauplus Rahva Raamat, kus saab raamatuid lugeda, istudes õdusas kohvikus Nobel (85% kirjandusest on vene keeles), on olemas panga esindus ning palju muud huvitavat ja kasulikku ootab meie kliente!