+3723567100Googlemaps

Esteetiline kosmetoloogia

Esteetiline kosmetoloogia on professionaalne nahahooldus, kus kasutatakse viimaseid kaasaegseid saavutusi, efektiivseid meetodikaid ja uusimaid kõrgtehnoloogiliseid preparaati näo-ja keha vananemisvastase efekti saavutamiseks,välimuse defektide parandamiseks.

heder-new

Aparaat eTwo – 3D noorendamine

eTwo on maailma juhtiva esteetilise meditsiiniseadmete tootja Syneron väljatöödatud iluravi aparaat. Naha noorendamiseks ja armide eemaldamisekse loodud eTwo aparaadis kasutatakse unikaalset Sublime ja Sublative aplikaatorite kombinatsiooni. Kasutatav tehnoloogia ühendab erinevaid energialiike – dioodlaserit, kahjutut infrapunakiirgust ja bipolaarset radiofrekventsenergiat. Kasutades samaaegselt kombineeritud energiaimpulsse saavutatakse paremaid ravitulemusi naha pinda kahjustamata ning tagatakse märgatava tulemuse kohe peale esimese protseduuri.

 

Näo ovaali taastamine 200 €
Silmaümbruse tsoon80 €
SUBLIME RF + SUBLATIVE RF noorendamine350 €
SUBLATIVE RF noorendamine Individuaalse otsiku hind92 €
Üks tsoon (silmad, posed, laup, käed)45 €
Terve nägu90 €
Kael 35 €

Ultraheli näopuhastus uue põlvkonna aparaadiga Silk Sonic

Ultraheli näopuhastus – see on aparaadi hooldus, mille abil puhastatakse nägu surnud rakkudest ja liigsest naharasust. Võrreldes teiste puhastusmeetoditega, ultraheli näopuhastusel on väiksem sügavuse mõju, kuid see on valutu ja ei kahjusta nahka. Ultraheli näopuhastuse väärtusteks võib välja tuua tema universaalsust – seda võib rakendada isegi tundliku nahale, sõltumata näo tüübist.

Ultraheli puhastus + põhiline näohoolitsus 60 min 42 €
Hoolitsusse kuulub: näopuhastus, ultraheli puhastus, näomasasaž, mask ja näole kantav kreem.

Ultraheli puhastus + ionoforees C vitamiiniga 75 min 54 €
Hoolitsusse kuulub: näopuhastus, ultraheli puhastus, ionoforees (C vitamiiniga seerumi ultraheli abil nahale lisamine), mask, näomasasaž ja näole kantav kreem.

Käte naha noorendamine ultraheli abil 30 min 25 €
Hoolitsusse kuulub: käte töötlemine puhastusvahendiga, ionoforees, lõplik kerge massaaž, mask ja kantav toitev kreem.