+3723567100Googlemaps
Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Linna muusika 2019, Noorus SPA Hotel

juuli 14, 2019

Liisi Koikson ja Joel Remmel
Kell 20:00  –  22:00

Noorus Spa Hotel
L.Koidula tn 19d, 29023 Нарва-Йыэсуу

 

Liisi Koikson ja Joel Remmel kavaga “Sind vaid kiidan”

Liisi Koikson ja Joel Remmel on aastaid erinevates ansamblites koos musitseerinud ning senised muusikalised kokkupuuted on inspireerinud otsima ühist kõla ka duona. Sahtlist on välja otsitud senikuulmata omaloomingut ning tõlgendatakse ka kõnekaid lugusid Genialistide, Smilersi, Apelsini jt ansamblite repertuaarist.

Kontserdi märksõnad on ilu ja rahu. Kiire elutempo juures on oluline vähemasti hetkeks aeg maha võtta ja lasta kaunitel ning mõtlemapanevatel tekstidel kõneleda. Mõlema artisti lavaline hoiak on seda juba aastaid tähtsaks pidanud. Nüüd otsitakse seda ühiselt ja kutsutakse kuulajagi rännakule kaasa.

Liisi Koikson on Eesti muusikamaastikul tegutsenud juba üle 20 aasta. Sooloprojektide kõrvalt osaleb laulja folgi mõjutustega projektis Elletuse, Ardo Ran Varresega koos valminud projektis Vaikne Esmaspäev ning Jaak Sooääre ja Kadri Voorandi ellu kutsutud kavas „Kummardus Veljo Tormisele“. Lisaks andis Liisi 2017. aasta kevadel välja oma uue sooloalbumi „Coffee For One“, mis on mõjutatud laulja Londonis veedetud kolmest aastast.

Joel Remmel on pianist, kes Eesti muusikaelus aktiivselt osalenud kümmekond aastat. Selle aja jooksul on koostööd tehtud arvukate artistidega nii Eestist kui välismaalt. Kõige järjepidevam on olnud tegevus ansambliga Joel Remmel Trio, kellega on kaheksa tegutsemisaasta jooksul välja antud neli albumit: „Lumekristall“, „More Than Fishermen“, „Some Things Never Change“ ja „Sharp“. Lisaks aktiivsele interpreedielule õpetab Joel Remmel Georg Otsa nimelises Tallinna muusikakoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

Tasuta!!!

Detailid

Kuupäev:
juuli 14, 2019