+3723567100Googlemaps
Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

C-JAM GREATEST HITS

juuli 17, 2017 @ 9:00 p.l. - 10:30 p.l.

Juba aastast 2004 teab suur osa Eestimaast, mida tähendab neli meest, neli tooli, neli tšellot — see on tšellokvartett C-Jam, kes rõõmustab oma austajaid ka sel suvel Päikeseloojangukontsertidega 23 Eestimaa paigas, kus lavale astuvad neli andekat tšellisti: Tõnu Jõesaar, Margus Uus, Levi-Danel Mägila ja bändi liider, 50. juubelit tähistav Pärt Tarvas. Kontserdid ühisnimetusega “Greatest Hits” toimuvad 11. juulist 4. augustini kirikutes, mõisates, taludes, hotellides, suvelavadel, sadamates, hoovides, terassidel, kuursaalides ja Viru Keskuse katusel. Pileteid saab juba Piletilevist osta.

“Need on mehed, kes ei karda avardada piire ja püstitada endale enneolematuid väljakutseid. Et nautida fantastilist muusikat, mille iga sõõm on ülimalt väärtuslik, peab seda oma kõrvaga kuulma ja oma silmaga nägema. Tšellokvartetis on ühendatud klassikaline keelpillikvartett, improvisatsiooniline bigbänd, metalne ja kaasakiskuv rock-muusika, tundlik ning emotsionaalne tšellokõla. Eelnevad kontserdid on näidanud, et selline muusika ei jäta külmaks ühtegi kuulajat,” ütleb kontserditutvustus.

“Greatest Hits” kavas on lugusid maailma erinevate stiilide ja aja muusikast, Rein Rannapi, AC/DC, Status Quo, ABBA, Queeni, Muse, U-2, Nirvana ja paljude teiste repertuaarist. Kontserttuuriks valmib ka uus plaat “Cellohell”. “See album on otsekui põrgu, milles on 13 erinevat katelt ja neid ümbritsevad kolmnurksete sabadega deemonid, kes ei anna tšellistidele hetkekski asu. Plaadil on siis 13 katelt ehk 13 lugu, pluss neljateistkümnes ehk taevaminek, mis peaks tähistama helgust ja taevaseid teemasid,” tutvustab Pärt Tarvas plaati.

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika-ja-teater/c-jam-greatest-hits-paikeseloojangu-kontserdid-209639/

Tartu Kontsertkorraldus OÜ

Pärnaõie Nõo v., Tõravere a. 61602 Tartumaa
+372 5059625

info@kontsertkorraldus.ee

Detailid

Kuupäev:
juuli 17, 2017
Aeg:
9:00 p.l. - 10:30 p.l.