Kiviõli Seikluspark

Kiviõli Seikluskeskus asub 80 ha suurusel alal ja keskuse südameks on  6,2 miljonit tonni kaaluv tehismägi, mille koostiseks on põlevkivituhk ja poolkoks. Kujundasime sellest 12 aastaga maailmatasemel tervise-, suusa-, moto-, ratta- ja seiklussporditegevusi ning rahvusvahelisi suurvõistlusi pakkuva paiga.

Kohtla Kaevandusmuuseum

Endisesse Kohtla kaevandusse on rajatud maa-alune muuseum. Giidiga ekskursioonil saad näha, kuidas toimub põlevkivi kaevandamine ja milliseid masinaid ning tehnikat selleks kasutati. Sõita saad maa-aluse rongiga ja proovida puurimist, kasutades selleks ehtsat puuri. Maapealne tutvustus ja maa-alune külastus kestab 1,5 tundi ja muuseumi poolt antakse selga jakk ja pähe kiiver ning kaevurilamp.

Astri Keskus

ASTRI Keskus on esimene, suurim ja kõige tänapäevsem kaubandus- ja meelelahutuskeskus Euroopa ja Venemaa piiril!

Oma külastajaid ootavad uued moodsad kauplused ja teenused, sellised nagu H & М, Lindex, Seppälä, New Yorker, House, Cropp, Mohito, Koduekstra, Tommy Hilfiger, MONTON, Takko, EXPRESSIONS ja teised, Ida-Virumaa suurim olmetehnika kauplus Euronics XXL, kvaliteetne raamatukauplus Rahva Raamat, kus saab raamatuid lugeda, istudes õdusas kohvikus Nobel (85% kirjandusest on vene keeles), on olemas panga esindus ning palju muud huvitavat ja kasulikku ootab meie kliente!

Secured By miniOrange